Kdo nerad omáčku, tak to vybalím hned. Nakladatelství Bourdon bude vydávat moje knihy a začne už rovnou dotiskem mého románu Provařená, který se objeví v knihkupectvích už na začátku prosince.

Teď s omáčkou. Román Provařená jsem si vydala sama, resp. ve svém nakladatelství SiMonaLisa. To jsem si založila proto, že mi jiné nakladatelství, které o mou knihu projevilo zájem, chtělo diktovat naprosto všechno. A já si ráda dělám věci po svém. Jestli to je dobře nebo ne, to nevím. Ale tak jsem to po svém zkusila. Risk tak nějak k mému životu patří.

Provařená tedy vyšla v květnu. Půl roku na to se mi ozvali z nakladatelství Bourdon (je to nakladatelství, co vydává např. Patrika Hartla) a najednou všechno dostalo jiný a především rychlý spád. Prostě si mě vzali pod křídla, takže to mimo jiné znamená, že nebudu muset „balíkovat“ a pořád chodit na poštu, protože Provařená bude běžně v knihkupectvích a to ještě před Vánoci. (Jejich podmínky byly velmi odlišné od již zmiňovaného nakladatelství. (Nemám na mysli finanční, ale lidský faktor.)

Teď píšu další knihu, jmenuje se Chci tě mít ve skříni. Chtěla jsem jet na měsíc na Island a psát tam (vzít si s sebou Matěje, už jsem to měla celé promyšlené). Ale osud tomu chtěl zase jinak.., když nade mnou doktorka spráskla ruce, že jsem prý tak chudokrevná, že se diví, že žiju.. (Není to kvůli masu..:)) A je to už zas jiný příběh. Jen jsem tím chtěla říct, že mi přijde, že vždycky, když na jedné straně něco skvěle funguje, na druhé to trochu kolabuje.. Aspoň u mě ano. A že všechno má rub a líc.

Děkuju vám všem, kteří jste mě jakkoliv podpořili, knihu četli a líbila se vám nebo i nelíbila :))

PS: Pokud byste chtěli knihu ještě přímo od mne, mám pár posledních vytisků, objednávat můžete zde. V prosinci už jedině v knihkupectvích nebo v e-shopu přes Bourdon.. Ale tip na vánoční dárek, což?

PPS: A tuhle fotku, tu jsem sem dát prostě musela. Fotila ji moje kamarádka šikovná Jana Hozová, byla mi děsná zima a za to utrpení, co jsme obě při focení prožívaly, si zaslouží vylézt na světlo světa aspoň jedna z milionů fotek, které jsme tam udělaly.

 

 

 

 

Simona Votyová

View all posts

1 comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  • […] Román Provařená Simony Votyové převzalo nakladatelství Bourdon, které udělalo dotisk. Kniha se znovu křtila 29. 11. 2017 za účasti jednatele nakladatelství Bourdon Ivana Pilipa a kmotrů Petra Koláře a Michala Davida. Knihu teď můžete zakoupit i v knihkupectvích. Více si můžete přečíst zde a také zde. […]