Pořád se někoho na něco vyptávám. Je to moje profesionální deformace. Ptám se i na věci, na které by se taktní člověk neptal, a to i když nedělám rozhovor. Jsem zvědavá a zajímají mě příběhy lidí. Tentokrát jsem ovšem měla možnost vyzkoušet si, jaké to je, když vám někdo klade otázky a pak je ještě publikuje. 

 

Součástí rozhovoru pro časopis Žena a Život bylo focení. Jaké útrapy mě předtím potkaly, si můžete přečíst na blogu Splašená Blažena.

V článku pro Ženu a Život jsem měla možnost představit nejen sebe, všechny moje projekty, ale také kapitolu z mého románu Provařená.

Časopis i kniha právě v prodeji. Časopis na stáncích, kniha zde.

Další rozhovor taky vyšel v Blesk magazínu pro ženy. Děkuji redaktorům, že mi pomáhají dostat moji knihu do podvědomí. Stojí mě to odhalení mého životního příběhu. Přemýšlela jsem nad tím opravdu hodně dlouho. Ale pak jsem si řekla, že třeba to moje rytí se čumákem v bahně osloví ty, kteří to taky znají a uvidí, že vybruslit se dá nakonec ze všeho, přestože to tak nejdřív nevypadá.

No a co si budeme nalhávat, jsem sama sobě manažerem a bez publicity po mojí knížce neštěkne ani pes.. Dokonce ani ten můj :))

Foto: Jan Hrdý
Make-up: Veronika Havlíčková

 

 

Simona Votyová

Zobrazit všechny články

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *