Ulítaní jsme v dnešní době asi všichni. Proto je fajn, že jsme v tom rozletu na chvíli přistály v Cafe baru Follow me a na klidné přistávací ploše pokřtily kalendář Ulítaná. Patronkou kalendáře se stala herečka Adéla Gondíková a kmotrou herečka Lucie Benešová.

_dsc7418

Představte si, že netáhnete domů nákup, ale letíte s ním. Nebo si tak hezky poletujete při luxování. Anebo venčíte smečku psů a letíte si parkem.. I když to zrovna není ten správný příklad pohodlného létání. Zrovna na téhle fotce z kalendáře psi spíš nedobrovolně zvednou do vzduchu svoji paničku. My jsme si totiž občas chtěly udělat i legraci a být spíš ulítlé než ulítané  a vymyslely jsme situace, při kterých by možná člověk dvakrát lítat nemusel.

Nápad stvořit kalendář se zrodil ve dvou blonďatých hlavách.  Tu hrdě na krku nosím já a moje kamarádka novinářka Andrea Ježková. Nejspíš nám náš ulítaný život nestačil a rozhodly jsme se ho roztočit ještě na větší obrátky. Hned jsme věděly, že bude o ženách nad čtyřicet, které zdaleka nepatří do starého železa, navíc jsou schopné, všechno zvládají a ještě při tom krásně vypadají. Ale co dál? Mělo to mít originální nápad, fór!  Naštěstí jsme si na pomoc přizvaly  neméně blonďatou fotografku Janu Hozovou, která přišla právě s ulítaností.

5822e6df83ae92b149ed0600-197487

Když už začal kalendář pomalu nabírat svou podobu, řekly jsme si, že by mohl nejen dělat radost, ale také by měl pomoct. Mezi příběhy maminek, které nemají zrovna jednoduchý život, jsme vybraly jeden, který nás chytil za srdce nejvíc. Je to příběh statečné maminky Nadji Prin a jejího jedenáctiletého syna, který bojuje s leukémií. A to už podruhé, poprvé ji měl ve třech letech. A tady pomohla i Nadace Šťastná hvězda, jmenovitě paní Alena Skovajsová. Výtěžek tedy poputuje na dobrou věc.

Tak a je to! Kalendář je vypuštěný do světa a může letět do vašich domovů.

Ulítaným lidem zdar!

????????????????????????????????????
Objednávat kalendář můžete zde.

Fotky z kalendáře můžete vidět pod článkem zde.

PS: Bez týmu, který s námi na kalendáři spolupracoval, bychom to vůbec nedaly. Tímto děkujeme ženám, které se nechaly do kalendáře zvěčnit – jsou to naše kamarádky, holky různých profesí, které moc dobře vědí, co to je být ulítaná…Děkujeme taky našim partnerům, kterým se tenhle nápad zalíbil a pomohli nám ho zrealizovat.

Simona Votyová

View all posts

Add comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *